1# Objawienia w Trevignano Romano 2016 – (…)

Włochy, od 7 III 2016 roku do dziś

Gianni i Gizela Carda to włoskie małżeństwo, które po powrocie z pielgrzymki z Sanktuarium w Tre Fontane, 7 marca 2016 roku zastaje w domu czerwone plamy na figurce Matki Bożej i obrazie Pana Jezusa Miłosiernego. Również na ścianie w sypialni ukazały się tamtego dnia napisy w języku hebrajskim: „Ja jestem Trójcą” i aramejskim: „To jest Moja Krew, Krew wylana za wielu”.


Bieżące orędzia [PL]: fb/ Czasy Maryi


Cała historia rozwija się, gdy Gizela przyznaje, że 21 kwietnia 2016 roku, po raz pierwszy objawiła się jej Matka Boża i powiedziała, że przyśle wiele osób, które potrzebują nawrócenia. Maryja prosiła, aby małżonkowie przyjmowali przychodzących do ich domu ludzi oraz uczyli ich modlić się i kochać Jezusa.

W kolejnych dniach coraz więcej osób dowiaduje się o niezwykłych wydarzeniach w Trevignano Romano. Ludzie zaczynają gromadzić się na wspólnej modlitwie różańcowej. Ponieważ przestają się mieścić w mieszkaniu Gianniego i Gizeli, wobec tego miejscowy biskup udostępnia im kaplicę.

Orędzia na bieżąco umieszczane są na stronie: www.lareginadelrosario.com lub po polsku na fb/Czasy Maryi

Gizela podaje, że od kwietnia regularnie objawia się jej Matka Boża i podczas modlitwy różańcowej przekazuje jej orędzia. Słowa Matki Bożej, które zapisuje Gizela, bardzo mocno korespondują z wcześniejszymi orędziami z Tre Fontane. Wydają się ich kontynuacją. Maryja mówi, że jej serce krwawi dlatego, że wielu ludzi w Kościele przestaje się modlić i traci wiarę, pogrążając się w wielkich ciemnościach grzechów. Przypomina, że tylko przez nawrócenie, zerwanie z grzechem oraz wytrwałą modlitwę, sakrament pokuty i Eucharystię osiąga się niebo. W swoich orędziach Maryja bardzo prosi, aby odmawiać różaniec. Każdy, kto będzie innych uczył tej modlitwy, „otrzyma koronę z pereł miłosierdzia i chwały w nagrodę za to, że pomógł innym ludziom osiągnąć zbawienie”. Modlitwa różańcowa jest potężną i wyjątkowo skuteczną bronią w walce z siłami zła. Matka Boża mówi Gizeli, że z powodu ogromu ludzkich grzechów nadchodzą trzy dni ciemności. Nie powinni się ich obawiać tylko ci, którzy się modlą i są w stanie łaski uświęcającej. Maryja wielokrotnie podkreśla, że jest bardzo mało czasu i dlatego Jej wezwania do nawrócenia nie można lekceważyć. Zapowiada, że jeżeli nie będzie opamiętania, to nastąpi wielki kataklizm we Francji oraz trzęsienie ziemi we Włoszech. „Matka Boża mówiła też, – twierdzi Gizela – że w Rzymie działają sekty masońskie, które uprawiają okultyzm, i że jeśli ludzie nie odwrócą się od grzechów i nie pojednają się z Bogiem, to „na Rzym przyjdzie plaga różnych epidemii, wielkich nieszczęść, które przyniosą śmierć, zniszczenie i rozpacz”. W orędziu z 22 września Gizela usłyszała: „Jesteście cząstką Kościoła. Już niedługo zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba i potężny grzmot wstrząśnie ziemią. Wielki znak krzyża będzie widziany na całym świecie. Nie lękajcie się. Ja będę z wami i wezmę was za rękę. Przygarnijcie Serce Jezusa i Jego krzyż”.

Zebraliśmy wiadomości pozostawione przez Madonnę, które natychmiast zostały przepisane od początku, ponieważ nasza Niepokalana Matka poprosiła o ich ujawnienie, aby każdy miał okazję medytować (nad nimi) i nawrócić się, zanim będzie za późno.” – mówią Gisela i Gianni

Trevignano Romano leży nad brzegiem pięknego jeziora Bracciano. 3 listopada 2016 roku wyjątkowo modlitwa różańcowa odbyła się nad brzegiem jeziora. Zebrało się wówczas bardzo dużo ludzi. Podczas modlitwy różańcowej Matka Boża objawiła się Gizeli i powiedziała: „Będzie wielkie trzęsienie ziemi i ołtarz ojczyzny będzie pierwszy, który ulegnie zniszczeniu. Zjednoczcie się w modlitwie za Kościół, gdyż jest atakowany przez demona. Nie lękajcie się, jestem z wami z całą swoją matczyną miłością. Proszę, otwórzcie wasze serca i módlcie się. Bo tylko wtedy otrzymacie łaski, których potrzebujecie. Ukochane dzieci, karmcie się ciałem mojego Syna. Korzystajcie z sakramentu pokuty. Nawracajcie się, bo czasu jest mało”. Na koniec modlitwy różańcowej zebrani zobaczyli niesamowite zjawisko cudu słońca podobne do tego, jakie miało miejsce w Tre Fontane i w Fatimie.

Wiarygodność nadzwyczajnych znaków z Trevignano Romano zostawmy osądowi Kościoła, ale wezwanie do nawrócenia jest ciągłym i wszędzie widzialnym wezwaniem Chrystusa i jego Matki.

Źródło: Miłujcie się! nr 2016-05


.Oto kilka orędzi

I wszystkie najważniejsze sentencje z 2016 i 2017 roku. Lata 2018 – 2020 w kolejnym wpisie:

Trevignano Romano 21 kwietnia 2016 r (Giselle) 15:30. 

Kiedy byłam z mężem leżącym na łóżku i oglądałam telewizję, nagle: słyszę głos wzywający mnie. Poprosiłam mojego męża, aby wyłączył głośność telewizora i zwrócił się do posągu na komodzie, zobaczyłem Madonnę owiniętą w biały welon i niebieski / jasnoniebieski płaszcz. We łzach powiedziałem mężowi: „Madonna! la Madonnina!” i instynktownie uklękliśmy u stóp łóżka. Uśmiechnęła się i powiedziała do mnie: „Moja córko, jestem Najświętszą Dziewicą, nie bój się, wybrałam cię, ponieważ jesteś pełna miłości i nadziei, a życie musi się na tym opierać. Wyślę wam wielu ludzi, którzy muszą się nawrócić, aby nie zamykać drzwi, ale aby je otworzyć, aby wszyscy mogli zobaczyć i nauczyć się kochać mojego syna Jezusa. Błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.” Pod koniec objawienia wszyscy członkowie mojej rodziny w domu usłyszeli odgłosy dzwonów.

Trevignano Romano, 02 maja 2016

„Moja córko, nadchodzą trzy dni ciemności. To będzie bardzo zimna noc. (informacje o 3 dniach ciemności zostawił m.in. Św. Ojciec Pio) Nie bójcie się, bo kto wierzy mojemu dziecku, będzie zbawiony. Nalegam, aby prosić o odmawianie różańca, a ktokolwiek uczy go innych, opasuje głowę perłami miłosierdzia i chwały dla wszystkich dusz, które (pomaga) zbawić. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano, 1 czerwca 2016

 „Moja córko, cieszę się, że tu jestem. Już musi nastąpić nawrócenie, ponieważ Bóg się spieszy. Wasze imiona są wyryte w moim Niepokalanym Sercu i każdy będzie miał własną nagrodę za sprzyjanie moim planom. Nie bój się. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano, 18 czerwca 2016 

„Drogie dzieci, jestem bardzo szczęśliwa nawet dzisiaj, ponieważ odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Proszę, nie ma więcej czasu, nawracajcie się i odmawiajcie różaniec. Nie opierajcie się mojemu wezwaniu, módlcie się za kapłanów, którzy sami (wiele) tracą, są ślepi i głusi. Powiedz im, aby poszli do domów i na ulice, aby zbawić jak najwięcej dusz. Kocham cię i kocham was i chce aby wszyscy wiedzieli, jak wielka jest dla was moja miłość! Jezus przebacza wam wasze grzechy, a ja wciąż z Moim Synem, błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.” Następnie dodaje: … „Po Francji będzie to Rzym gdzie nastąpi wielkie trzęsienie ziemi. Watykan odczuje wielki ból. W tym momencie kardynałowie i biskupi będą zmuszeni wybrać. Wielu wybierze drogę zła, odchodząc od jedynej prawdy, która prowadzi do Ojca. Słuchaj wiatrów wojny. Rosja się przygotowuje. W Rzymie spadnie zaraza, nędza i ospa, co spowoduje śmierć i rozpacz.”

Trevignano Romano, 21 czerwca 2016 

„Drogie dzieci, dziękuję za to, że tu jesteście i dziękuje ludziom, którzy przyjęli moje dzisiejsze wezwanie. Pamiętaj, że tylko prawda cię wyzwoli. Trzykrotnie odmawiaj „Ojcze nasz”. Módlcie się za kapłanów, za papieża, za biskupów i kardynałów, aby moje światło dotknęło ich serc. Dam znaki mojej obecności tym, którzy nie wierzą. Dziękuję wam, apostołowie, błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.” Z tej okazji Matka Boża dodała: „… módlcie się za Papieża, ponieważ jego pontyfikat będzie krótki. W ciągu trzech dni ciemności weźcie błogosławione świece, a ci, którym one zapłoną, nie zostaną dotknięci przez demony. Moja córko, pomóż mi w nawróceniu moich dzieci; Wiem, że ty i twój mąż jesteście tymi, którzy odpowiedzą na moje prośby i wiem, że wykonacie powierzone wam zadanie. Dziękuję wam, moje dzieci, wasza Matka.”

Trevignano Romano, 16 sierpnia 2016 

„Drogie dzieci, jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ jesteście liczni i dlatego, że odpowiedzieliście na wezwanie w swoim sercu. Wkrótce mój syn ujawni trzecią pieczęć (w wizji, którą zareprezentowała dla mnie La Madonna, zobaczyłem rycerza ubranego na czarno z mieczem i czarnym koniem, który zasiał głód i rozpacz) Ap. Św. Jana 6; 5-7. Jedyną bronią, jaką będziecie mieli, będzie modlitwa i Różaniec Święty, zaopatrzenie się w konserwy i wodę pitną (jest bezsensowne), ponieważ demony będą próbowały odebrać wam wszystko. Mój syn zaznacza swoich uczniów, aby nie mógł się zbliżyć do nich żadnen demon. Zaufajcie mu, zawsze będzie was chronić. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego.” Podczas objawienia Madonna dała odczuć matczyną pieszczotę wszystkim obecnym.

Caltanissetta, 19 października 2016

„Drogie dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie. (Dzisiaj) uwielbiałyście dzieci, patrzyliście w niebo i słuchaliście ziemi, która się otwiera, ludzkie straty są wielkim znakiem oczyszczenia ziemi. Aniołowie i Archaniołowie walczą z demonami na wyższej sferze niż niebo, teraz Siódma Pieczęć została otwarta i wkrótce zobaczycie Mojego Syna Ap. Św. Jana 8-9. Moje dzieci, asteroida wkrótce spadnie na ziemię. Módlcie się za Włochy, Anglię i Chiny, gdzie drży ziemia, jestem blisko was, kocham was i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano 3 listopada 2016

„Drogie dzieci, dziękuję za zgromadzenie się tutaj w miejscu, które wybrałam. Zapraszam was na modlitwę i do nawrócenia, proszę otwórzcie serca, abyście mogli otrzymać łaski, o które prosiliście. Umiłowane dzieci, karmcie się Ciałem Mojego Syna i spowiadajcie się, wybierzcie właściwego kapłana i wyznajcie (mu swoje grzechy). Moje dzieci, wasze świadectwa są ważne dla innych, więc mówcie, dawajcie świadectwo i poświadczajcie swoją wiarę z odwagą. Asteroida uderzy w ziemię, usuwając uchwyt technologii. Bóg, który dał ci technologię, chciał ci pomóc, ale to obecnie prowadzi rodziny do zatracenia, ponieważ jest nadużywane. Módlcie się za Włochy, gdzie ziemia będzie nadal drżeć, ale ci, którzy mają wiarę, nie będą się bać, ponieważ będę obok nich. Módlcie się za Stany Zjednoczone, gdzie będzie bardzo silny brak jedności. W imię Trójcy, Błogosławieństwo niech zstąpi na was i na wasze rodziny, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”

„Umiłowana siostro, posyłam moją Matkę, aby jej orędzia służyły zbawieniu wielu dusz. Niestety imię mojej Matki, krok po kroku, nie będzie już wspominane, ponieważ antychryst nie pozwoli na to, ale wy jesteście mi wierni i zostaniecie zbawieni.” Twój Jezus, 8 XI 16

Trevignano Romano 12 listopada 2016

„Moje dzieci, dziś cieszę się widząc was wszystkich zgromadzonych tutaj i cieszę się z nowych ludzi, którzy usłyszeli moje wezwanie w swoich sercach. Dzisiaj będę z wami przez cały czas odmawiania Różańca Świętego. Umiłowane dzieci, nie ma więcej czasu na rzeczy materialne, oderwijcie się, niestety nie wszyscy wierzą w moje apele, a to doprowadzi ich do tego, że nie będą w stanie przygotować się na moment, w którym, mój Syn będzie was nazywał jeden po drugim, wybierał i nawracał, nie macie więcej czasu. Moje poświęcone i prawe dzieci kochane przez Jezusa będą powoli prześladowane przez własnych braci, ale wzywam ich i życzę, aby kontynuowali czytanie i nauczanie TYLKO Ewangelii. Niestety antychryst ma zamiar dokonać swego triumfalnego wejścia. Umiłowane dzieci, módlcie się za Włochy, ponieważ region może być zanurzony w wodzie. Będę z tobą zawsze i będę cię chroniła, bądź czysty z serca i ducha. Idź naprzód z siłą i odwagą, kocham was wszystkich. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano 15 listopada 2016

„Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się nieustannie w tym czasie wielkiego ostrzeżenia, moje dzieci nie tylko nie wierzą w orędzia, które z miłością dopuszczam, ale nawet nie rozpoznają mojego Syna. Zło atakuje cię gwałtownie, wzywam cię do otwarcia oczu. Módlcie się za Peru, ponieważ wulkany budzą się, módlcie się za świat, ponieważ ziemia nie przestanie drżeć i zbliżają się katastrofy, ale zawsze będę z wami, aby was chronić, nie ignorujcie moich słów, kocham was wszystkich i wysyłam was moje święte błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano 19 listopada 2016

„Drogie dzieci, w tym momencie piekło jest puste, demony są na ziemi, ponieważ wiedzą, że nie mają zbyt wiele czasu. Moje dzieci, w tym momencie wielka schizma Kościoła będzie słyszana tak mocno, że moje poświęcone dzieci nie będą sobie ufać. Moje dzieci, natura także zaczyna się buntować, moi umiłowani, chcę, aby sprawiedliwi nie uciekali przed prześladowaniami, ale stawili czoła temu z miłością do Boga, będziecie chronieni, zaufajcie mojemu Synowi, ponieważ On jest jedyną prawdą i życiem. Będzie to chwila, w której będzie wiele łask, przyjmijcie je, ponieważ jest to ostatnia szansa, będziecie musieli zbliżyć się do modlitwy. Teraz wszyscy zobaczą, że proroctwa się spełniają. Kocham was, moi apostołowie. Idźcie naprzód z siłą i odwagą, moje małe dzieci błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano 22 listopada 2016

„Drogie dzieci, dziś cieszę się z nowo przybyłych, którzy usłyszeli moje wezwanie w swoich sercach. Moje dzieci, niestety, nie macie już czasu. Ten czas dostępny dla wszystkich, którzy mieli wiele do wyboru, dobiega końca. Zacznij patrzeć na znaki nieba. Nie słuchajcie tych, którzy dają wam daty, zawsze bądźcie gotowi, dziś bardziej niż kiedykolwiek. Mój syn, spodziewał się, że znowu przyjdzie, jednak jest bardzo zmęczony ludzkim zachowaniem, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze. Moje maleństwa, podążajcie tylko za świętymi pismami, ponieważ zamieszanie Kościoła destabilizuje was, masoneria posuwa się szybko i nawet Bóg przyspiesza swoje czasy. Uwielbione dzieci, trzymajcie się mojego niepokalanego serca a zawsze będę was chroniła, jestem tutaj wśród was i błogosławię was jeden po drugim w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Trevignano Romano 26 listopada 2016

Dzisiaj Jezus był obecny. „Umiłowani bracia, bądźcie pełni mojego miłosierdzia, nie słuchajcie tych, którzy wam mówią, że widzieli mnie na wschodzie lub zachodzie, niedługo przybędę, będzie wielu fałszywych proroków, otwórzcie oczy. Fałszywy pokój między narodami będzie miał wielkie znaczenie, pamiętajcie, że wasze modlitwy mogą zmienić bieg wydarzeń, nawet jeśli to, co się wydarzy, zostanie zapisane. Kochajcie mnie tak, jak Ja was kocham i podążajcie tylko za moimi słowami i instrukcjami, które da wam moja ukochana Matka, zawsze będę was chronił. Mówię wam dzisiaj, że wasze grzechy zostały przebaczone, ale nadal je wyznawajcie i żywcie się mną. Moi umiłowani, zarówno miejsce, do którego przyjdą miliony pielgrzymów, jak i Święty Krzyż, zostały pobłogosławione przez Boga Ojca. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Módlcie się za Kościół, wkrótce jego ogłoszenie będzie uderzające i sprzeczne z Boskimi prawami. Nie jestem tu po to, by ogłaszać katastrofy, ale aby chronić was przed złem, które ogarnęło ziemię. Przygotowywana jest kolejna wojna, ale bądźcie wierni mojemu synowi w 10 przykazaniach i odmawiajcie Różaniec z żarliwością. Módlcie się za Peru, ponieważ nastąpi silne trzęsienie ziemi. Umiłowane dzieci, kocham was wszystkich i daję wam moje błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.” 3 XII 16

„Dzięki waszym modlitwom zatrzymuję ciężką rękę Ojca.” 8 XII 16

.Mały sąd na ziemi

Dalej chce poruszyć temat ostrzeżenia, na które zwraca uwagę Maryja: „Bądź przygotowany na wielkie światło.” 14 I 17 – czyli tzw. <<Oświetlenie sumień>>: 

Trevignano Romano 20 grudnia 2016 r

„Umiłowane dzieci, dzięki, że się tu zgromadziliście. Jeszcze raz wzywam was do wyznania wszystkich grzechów z prawdziwą pokutą. Umiłowane dzieci, wielkie widzialne światło nadciąga nad całą ziemią, która obnaży wasze sumienie, wasze błędy i waszą dobroć. Niektórzy nie uniosą tej strasznej wizji, tak bardzo, że doprowadzi ich to do śmierci. (przyp. Oświetlenie Sumień, więcej tutaj.) Lud Boży będzie gotów pójść za moim synem Jezusem na nowej ziemi, gotowej dla was, gdzie bracia będą pomagać sobie nawzajem, gdzie zapanuje pokój, miłość i radość. Moje dzieci, Szatan wywołuje zazdrość i niezgodę wśród ludzi, nie ulegajcie pokusie. Módlcie się za Europę, a w szczególności za Włochy, gdzie terroryzm już się rozpoczął i nie przestanie. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Polecam nieochrzczonym dorosłym, którzy macie nieochrzczone dzieci, aby to zrobić teraz, aby nie odczuwać wielkiego cierpienia przy nadejściu wielkiego światła.” Wasz Jezus, 27 XII 16

„Wkrótce wkrótce ziemia zostanie oczyszczona, ale moi wybrani nie będą musieli się bać. Zaufaj, a będziesz zbawiony. Miej błogosławione świece i przygotuj je.” 21 III 17

„Moje dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się, dzień przybycia mojego syna jest już ustalony, jesteśmy u kresu czasu i aniołowie są gotowi na tę walkę ze złem. Niebo cię kocha i ja cię kocham. Są to czasy, w których udręki będą coraz silniejsze, ale będziesz miał moją ochronę.” 28 III 17

„…wkrótce wierzący i niewierzący ujrzą wielki cud, wielkie światło pojawi się na całej ziemi, niebo będzie grzmiało, nikt nie będzie w stanie powiedzieć nic poza <<chwaleniem Boga za jego moc i wielkość>>.” 30 III 17

„Najdroższa i umiłowana córko Trójcy Przenajświętszej, nie obciążaj swego serca rzeczami tego świata, ponieważ jesteś na świecie, ale nie jesteś ze świata. Kochajcie wszystkich, jak Ja was kocham. Wkrótce na niebie pojawi się wielkie światło, aby wierzący i niewierzący mieli ostatnią szansę, aby zdecydować, czy poddać się mojej miłości i zostać otoczonymi przeze mnie, czy uwierzyć w mój powrót, czy w ciemność.” Wasz Jezus, 10 VI 17

„Zbliżaj się coraz bardziej do mojego Syna, ostrzeżenie jest bliskie, więc w końcu wszyscy: wierzący, ateiści, inne religie i nieskruszeni grzesznicy, będą (jakby) przed swoimi sumieniami i wszyscy naprawdę poczują ciężar swoich grzechów.” 17 VI 17

Trevignano Romano 03 sierpnia 2017 

„Perły mojego serca, dziękuję za przybycie tutaj. Moje dzieci, słuchajcie i patrzcie na znaki. Po tak wielu instrukcjach do dziś pilnie proszę was o nawrócenie i miłość. Błagam was, drogie dzieci, wkrótce pojawi się ostrzeżenie, gwiazdy połączą się tworząc wielki czerwony krzyż, który będzie widoczny na całym świecie, a wtedy wasze sumienia zostaną nasycone wielkim światłem i będzie to ostatnia szansa zbawienia. Nie bój się, jestem i będę z tobą, ale bądź gotowy! Módlcie się, aby Rosja nie poszła na wojnę. Z macierzyńską miłością daję ci mój pokój i moje błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Słuchajcie, tylko ci, którzy mają mnie w swoich sercach i w swoim życiu, będą mogli poruszać się po tych mrocznych wodach. Mój Ojciec ustalił już dzień i godzinę Ostrzeżenia, które zna tylko on, więc nie słuchajcie tych, którzy wam dają, daty i miesiące.” 16 IX 17

WYDARZENIE JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO W HISTORII ŚWIATA:

„OŚWIETLENIE SUMIEŃ”

Mówi się, że przed końcem oczyszczenia , jeszcze tu na ziemi, nadejdzie takie wydarzenie, które będzie ostatnim ratunkiem dla niewierzących. W jednej chwili wszyscy zostaną porażeni prawdą Ducha Świętego i zobaczą swoją duszę w Bożej prawdzie, a nie tak jak obecnie w zakłamanej rzeczywistości. To wydarzenie składać się będzie z 3 etapów i będzie trwało mniej więcej 15 min. Pierwszy etap obejmie moment wielkiej miłości stworzenia naszej duszy w niebie i poznamy jak bardzo Bóg nas umiłował. Drugi etap to będzie oś czasu naszego życia w rzeczywistej prawdzie naszych grzechów i sprawiedliwości Bożej. Trzeci etap to będzie wynik, który uzyskalibyśmy gdyby ten sąd w pomniejszeniu był ostateczny. Bardzo wielu się nawróci, ludzie zawieszą pracę na kilka tygodni, księża będą spowiadać po 10h.

Będą jednak też tacy, którzy uwierzą w teorię świata, która zostanie niedługo potem wysnuta: „o przesileniu wiosennym, przebiegunowaniu i innych biologiczno – naturalnych procesach”. Nie będzie możliwości zanegować tego wydarzenia, ponieważ przejdą go dosłownie wszyscy żyjący obecnie na ziemi. Źli w całej swej wściekłości na swój stan i brak chęci poprawy staną się gorsi i będą prześladować nawracających się, natomiast skruszeni w sercach rozpoczną proces powrotu do Pana, będzie to jednak już w cierpieniu, a nie tak jak teraz – gdy trwa jeszcze czas miłosierdzia. Dlatego Maryja w Medjugorie prosi aby nie czekać na znaki, bo dla niektórych będzie już za późno. Znalazłam w Maryjnych zbiorach opis tego wydarzenia w kilku miejscach:

(Duch Święty) „Swą Boską Miłością otworzy drzwi serc i oświeci wszystkie sumienia. Każdy człowiek zobaczy sam siebie w płonącym ogniu Jego Boskiej Prawdy. Będzie to jakby sąd w pomniejszeniu.” 383

„To, co nadejdzie, będzie nadzwyczajne. Nic podobnego nie zdarzyło się od początku świata. Będzie to jakby sąd w pomniejszeniu i każdy zobaczy – w Świetle samego Boga – swe własne życie oraz wszystkie swoje czyny.” 478

”Duch Święty da swoje doskonałe świadectwo. To świadectwo Ducha przekona świat o grzechu. W świetle Jego Prawdy cała ludzkość zrozumie przepaść, w którą pozwoliła się wprowadzić przez szatana pragnącego w niej i przez nią powtórzyć gest pychy swego odrzucenia Boga i Jego Prawa.” 595

„Umiłowani, chwila ostrzeżenia jest bardzo bliska, nie traćcie czasu na rzeczy tego świata, ale myślcie o tych z nieba.” 10 X 17

„Moje maleństwa, wkrótce ujrzycie wielki znak pojawiający się na niebie, będzie to czerwony krzyż, czerwony jak krew przelana przez Jezusa dla was, wiedzcie, że po lewej stronie Boga jest ostrzeżenie, a po prawej cud. Ziemia będzie nadal drżeć, wkrótce wszystko się wypełni. Pamiętaj, że Bóg jest dobry i udziela przebaczenia wszystkim, którzy szczerze pokutują z upokorzenia. Módlcie się za Francję i Rosję.” 5 XII 17

„Umiłowane dzieci, czuję, że wasze serca biją szybko i w każdym sercu jest moja obecność. Drogie dzieci, za każdym razem, gdy odmawiacie różaniec z całego serca, wiele dusz zostaje zbawionych i wiele łask zejdzie. Moje dzieci, Bóg daje wam możliwość odczuwania Jego miłości i proszę was, abyście podążali ścieżką prowadzącą do świętości, Bóg was niezmiernie kocha.” 15 VIII 17

„Wszystko (każda łaska) przychodzi z modlitwą. Ludzie Boga i mojego ludu, zjednoczcie się jednym głosem.”

„Drogie dzieci, w chwilach trudności, recytujcie Credo i Salve Reginę.” 8 XII 17

„Módlcie się za proroków i za tych, którzy są moim głosem i moim słowem.” 8 VIII 17

„Umiłowane dzieci, módlcie się za południe Włoch, które będzie rozdarte przez ból, módlcie się za ziemię, która będzie drżeć nieustannie. Módlcie się za Francję i Hiszpanię, gdzie terroryzm nie daje wytchnienia. Moje dzieci, kocham was i chronię was, otwórz swoje serce, a odkryjesz cuda.”

.Zachowajcie prawdę

U nas (w Polsce) tak tego nie widać, dlatego ciężko nam to sobie wyobrazić, ale na zachodzie wszędzie wbija się protestantyzm. Wielu przestaje wierzyć w obecność Jezusa w Eucharystii. 70% amerykanów uważa, że to symbol. Dlatego Matka Boża nawołuje:

„Droga córko, chcę, żebyś porozmawiała ze świętymi kapłanami, prosząc ich, aby uczyli dzieci prawdziwego katechizmu, aby nauczali, że Demon istnieje i aby wyjaśniali, kim jest ten naprawdę sprytny anioł piekła. Protestantyzm naciska teraz na Kościół i wielu już nie wierzy, że mój syn żyje w Eucharystii. Wkrótce nawet nie rozpoznają mnie jako Niepokalanej Dziewicy poczętej bez grzechu. Umiłowana córko, ilu będzie cierpiało za te grzechy. Ilu prałatów, kardynałów i biskupów kroczy drogą zatracenia! Pomóż im zrozumieć, że mój Syn i Ewangelia są jedyną prawdą i życiem.” 17 I 17

„Powoli usuną mojego syna z ołtarza, sprawią, że uwierzycie, że ta nowa religia będzie tym, czego potrzebuje świat, aby bracia mogli zjednoczyć się w jednym Bogu, będzie to fałszywe i będzie to oszustwo szatana. Jezus da ci dary, zwłaszcza dary rozeznania, aby prawdziwy lud Boży mógł rozpoznać i zjednoczyć się, nie bój się i składaj świadectwa z odwagą.” 1 VII 17

„Drogie dzieci, jestem tu po to, aby was pocieszyć, wkrótce odbędzie się prezentacja antychrysta, uwaga, trzymajcie się tylko Ewangelii i Pisma Świętego. Wkrótce Msza Święta zostanie zmieniona. Czasy są dojrzałe, ponieważ wszystko, co ma być (jest) dokonane, ogień oczyszczenia przyjdzie z nieba, ale zastępy anielskie przyjdą, aby cię chronić. Módlcie się za Rosję i Stany Zjednoczone.” 22 VII 17

„Jestem waszą Matką i mówię o wszystkim, co się dzieje, błagam was, wróćcie do światła, czas się skończył, nawróćcie się, wyznajcie najpoważniejsze z waszych grzechów i nie dajcie się złapać nieprzygotowanym i nadajcie prawdziwą wagę Eucharystii. Módlcie się o Kolumbię, wkrótce wypije gorzki kielich.” 12 IX 17

„Drogie moje dzieci, proszę was, abyście nigdy nie gasili tego płonącego płomienia wiary, wiem, ile trudności i ile pułapek (jest) w waszych domach, ale Duch Święty, jeśli zostanie przywołany, przyjdzie do was, aby poprowadzić was właściwą drogą. Pamiętaj, że tylko Bóg jest drogą, prawdą i życiem.” 23 IX 17

„O wy, którzy, gdybyście pozostali w milczeniu, słyszeliście aniołów, którzy was otaczają, by was chronić, Ja posyłam ich, ponieważ w tych czasach będziecie potrzebować pocieszenia, a ja chciałabym tak bardzo, abyście spostrzegali te anielskie obecności, abyście nie czuli się sami.” 28 IX 17

.Ostrzeżenia Maryi

płyną na całym świecie, również tutaj, „Jestem bardzo smutna, ponieważ wiem, co cię czeka.” 14 II 17

„Drogie dzieci, spójrzcie na to, co dzieje się wokół was, trzęsienia ziemi, fale pływowe i lawiny, jesteśmy na końcu czasów, więc nie traćcie czasu, nawróćcie się. Kocham was, nie bójcie się, zawsze będę was chronić. Państwa prześcigają się w ustanowieniu światowego pokoju, a wojna wisi (w powietrzu), wojna w którą Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone będą zaangażowane (więcej mówi o tym s. Łucja z Fatimy).”

„Wojna z bronią chemiczną postępuje, trzęsienia ziemi będą nadal wzrastać, ale nie bójcie się ukochane dzieci, zawsze będę was chronić.” 11 II 17

„Antychryst wszedł już do wielkiego pałacu. Módlcie się za Europę i Stany Zjednoczone, ponieważ broń nuklearna jest gotowa na wielką wojnę.” 25 II 17

„Wkrótce z nieba ujrzycie słońce emanujące ognistymi kulami, (to) ogień oczyszczenia. Drogie dzieci, bądźcie świadkami swojej wiary z odwagą i nigdy się nie powstrzymujcie.” 14 II 17

„Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że się tu zgromadziliście, czuję smutek w sercu, jak wiele jest fałszu i ile obłudy (kiedy) odmawia się Różaniec Święty. Modlitwa nie jest rozproszonym śpiewem, ale słodką muzyką, która pochodzi z serca. Drogie dzieci, zatrzymajcie się i zastanówcie nad tym, co dzieje się na świecie, ponieważ upieracie się, by nie wierzyć w przekazy, które (tu) dopuszczam, ale ostrzeżenie jest przed twoimi oczami. Wkrótce zobaczysz wielki krzyż, który będzie widoczny na całym świecie i będzie to ostatnia szansa, którą będziesz musiał wybrać, by się nawrócić, nie masz więcej czasu.” 14 III 17

„Szatan zabiera tak wiele moich dzieci. Kiedy cierpisz, nie myśl o rozwiązywaniu wszystkiego samodzielnie, to duży błąd! Pamiętajcie, kiedy jesteście w próbie i upadku, wstańcie, okazując zaufanie, które macie w Jezusie (…) Uważaj na naukę, uważaj na szczepionki, próbują manipulować wszystkimi od urodzenia. Uważaj na fałszywe demokracje, ponieważ wkrótce będziesz zanurzony w dyktaturze (…) Wkrótce na ziemię dotrze meteoryt.” 1 IV 17

„Drogie dzieci, dostępny czas dobiegł końca, czasami jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie demonów, które was otaczają, nie możecie zobaczyć antychrysta, który już jest wśród was. Pamiętaj, że dobro wytwarza dobro, a zło generuje zło.” 22 IV 17

„Umiłowana córko, natura buntuje się, ludzie zmierzają w kierunku samozniszczenia.” 25 IV 17

„Módlcie się za Rosję z powodu terroryzmu. Asteroida zbliża się do ziemi.” 24 VI 17

„Wskazuję na to, co wciąż robią mojemu synowi Jezusowi, spójrzcie na oznaki oczyszczenia, to już się zaczęło i wielu jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. Chcę, aby moje wiadomości zostały ujawnione tak szybko, jak to możliwe, aby jakaś dusza mogła obrać drogę nawrócenia. Bądźcie moimi żołnierzami i chrońcie moje dzieci.” 25 VIII 17

„Wkrótce Korea zostanie zaatakowana, módlcie się za Stany Zjednoczone, będzie dużo cierpienia.” 9 IX 17

„Cierpię na czasy, które na was czekają, przewidziałem już trzęsienia ziemi, powodzie i odstępstwa, wszystko to przeminęło przed waszymi oczami, teraz jest czas nadchodzącej wojny, która jest przygotowywana na świecie. Błagam was, dzieci, nie opuszczajcie Jezusa, On jest waszym jedynym zbawieniem.” 28 X 17

„Często zadajesz sobie pytanie, co jest prawdą, a co (jest) fałszywe, ale masz Jezusa, który poprowadzi cię, abyś zrozumiał, ale zawsze bądź na baczności, ponieważ teraz wszystkie demony są na ziemi, narażając twoją wiarę, a przede wszystkim grupy modlitewne. Wkrótce antychryst zostanie pokazany publicznie. Zawsze klęcz w modlitwie, nawet pasterze uklękli przed Jezusem, dlaczego tego nie robisz? Nadal modlę się do mojego Syna, aby wszystko zostało złagodzone.” 4 XI 17

„Módlcie się za Papieża, który pomimo wszystkich trudności łączy prawdziwą wiarę. Módlcie się o Watykan, ponieważ wkrótce będzie miało miejsce trzęsienie ziemi.” 18 XI 17

„Proszę was, abyście byli nieustannie w modlitwie i sakramentach, bądźcie gotowi. Szatan subtelnie osiada w umysłach wielu ludzi, tworząc wątpliwości co do objawień i moich orędzi. Wkrótce nadejdzie nagła powódź. Módlcie się za Portugalię.” 21 XI 17

.Pokuta oczyszcza

Matka Boża wzywa do pokuty i modlitwy, uprzedzając, że łatwiej będzie nam przeżyć chwilę prawdy sumienia:

„Umiłowani maleńcy, pokutujcie, ponieważ powrót mojego Syna jest bliski i chciałbym, abyście wszyscy byli gotowi na tę chwilę. Miejcie wiarę, to was zbawi.” 3 II 17

„Proszę was jeszcze raz, abyście zmienili swoje życie, bądźcie pokorni i odważni, nie dajcie się złapać nieprzygotowanym gdy przyjdzie mój Syn, ponieważ przyjdzie nie tylko po to, aby uwolnić was od zła i objąć was, ale także, aby was osądzać jeden po drugim.” 25 II 17

Trevignano Romano 4 lutego 2017 r

„Umiłowane dzieci, dziękuję za odpowiedź na moje wezwanie. Módlcie się za Kościół, ponieważ diabeł już się (go) chwycił, ale ochronię go swoim płaszczem, aby moje dzieci mogły zostać zbawione. Pokutujcie, módlcie się na różańcu i przebaczcie swoim wrogom. Moje drogie dzieci, nie bójcie się moich orędzi, zostałam posłany przez Boga, aby was zbawić i ostrzec was o tym, co się wydarzy, ale ja również daję wam instrukcje, abyście nie popadli w pokuszenie, przede wszystkim uważajcie na doczesność, bądźcie pokorni, prości i miłosierni. Wkrótce słońce da wielkie znaki. Teraz daję wam moje błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.”

„Przyjmijcie moje miłosierdzie i nigdy nie miejcie wątpliwości, ponieważ (one) pochodzą od Szatana, który próbuje manewrować waszymi umysłami. Wiedzcie, że wasze modlitwy są konieczne dla wielu dusz i wiele dusz zostanie uratowanych dzięki wam.” Wasz Jezus, 7 II 17

Trevignano Romano 28 lutego 2017 r

„Umiłowane i oddane dzieci, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Syna i chciałabym, aby wszyscy byli tak samo gotowi, aby go przyjąć. Otwórzcie swoje serca na miłosierdzie i często zbliżajcie się do Najświętszej Eucharystii, ponieważ tylko wtedy możecie poczuć ogień miłości, którym ogarnia was mój syn. Zawsze trzymaj Różaniec Święty w twoich rękach jako silną broń do odpędzania zła. Fałszywy kościół nie zatrzyma się, będzie dawał głośne wieści, dotykając szczytu duchowego zamieszania.  Duch Święty nauczy cię rozróżniania między złem a dobrem, między dobrem a złem. Bądź ostrożny, sprawiedliwy i odważny. Umiłowane dzieci, módlcie się za Rosję i Francję, gdzie ziemia zadrży, módlcie się za Stany Zjednoczone. Jestem zasmucona brakiem poświęcenia Rosji mojemu niepokalanemu sercu, o co prosiłam w Fatimie, a to spowoduje (teraz) poważne cierpienia. Umiłowane dzieci, kocham was całym sercem, niech święte błogosławieństwo spadnie na was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen” 

Trevignano Romano 07 marca 2017 r

„Umiłowane dzieci, mój smutek jest spowodowany tym, co robią mojemu Synowi. Nadal go biczują, upokarzają, a przede wszystkim konsekrowani, wybrani przez Jezusa jeden po drugim, postanowili zastąpić wszystkie boskie prawa. Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się! Wkrótce niebo nadejdzie z nadejściem mojego Syna. Aniołowie zagrają ostatnie trąby i wszystko będzie gotowe. Znajdujcie się w pokoju i miłości, jestem tutaj, aby was ocalić. Moje orędzia będą nadal instrukcjami dla waszego zbawienia, nie bójcie się tego, co wam mówię. Zbyt długo proszę was o prawdziwe nawrócenie, ale czasami odwracacie się, nie wierząc moim słowom. Moje umiłowane dzieci, wzmocnijcie swoją grupę modlitewną. Jezus posyła ci swoje błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen”

„Módlcie się za Hiszpanię i za Polskę, teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego.” 11 III 17

.100- lecie objawień fatimskich:

Trevignano Romano 13 maja 2017 r 

„Drogie dzieci, dziękuję za wszystkich, którzy usłuchali mojego wezwania w swoich sercach, za to szczególne objawienie. Dzisiaj mija 100 lat od moich objawień i orędzi (w Fatimie). Moi umiłowani, poświęcenie memu Niepokalanem Sercu jest ogromną ochroną przed chorobami, które wkrótce tu będą i przed atakami demonów. Po tylu objawieniach, wielu, wciąż nie wierzy w moje orędzia, ale są to czasy, w których wszystko będzie widziane na własne oczy. Kochajcie i brońcie Trójcy Świętej, ogłaszajcie miłość na świecie, a ujrzycie łaski i cuda, które zstąpią na was. Moje małe dzieci, kocham i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen”

Trevignano Romano 23 maja 2017 r

„Drogie dzieci, nie można już powstrzymać Bożego ramienia. Ogień oczyszczenia wkrótce nadejdzie na ziemię skażoną złem. Nadszedł czas. Zepsucie ludzi nie ma już więcej czasu. Umiłowana moja, pokutujcie i módlcie się; módlcie się tak bardzo, wkrótce kościół nie będzie już domem mojego Syna*. Dzisiaj większość moich poświęconych dzieci nie zachowuje się już jak pasterze i to jest mój największy ból. Proszę was, abyście kochali mojego Jezusa i zachowali Pismo Święte. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Moje święte błogosławieństwo zstąpiło na wasze rodziny i na święte przedmioty, które nosicie ze sobą. Módlcie się za Francję. *Od chwili usunięcia Eucharystii z kościoła Jezus nie będzie już w niej sakramentalnie mieszkał.”

Trevignano Romano 29 maja 2017

”Umiłowane dzieci, dziękuję, że tu jesteście. Proszę o udekorowanie małego ołtarza w swoich domach, proszę Cię, abyś codziennie odmawiał Różaniec Święty, zapalając świecę błogosławioną. Przygotuj się, bo to są (te) czasy. Moje umiłowane i cenne dzieci, ile łask zstąpiło na wasze serca! Zawsze kochaj mojego Syna, tak jak ja cię kocham. Wszystko, co zostało przepowiedziane, stanie się, nawet jeśli zostało złagodzone przez modlitwę. Jestem tu z tobą. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Jezus dał wam dar rozpoznawania i musicie go użyć. W tej chwili wszyscy jesteście zdenerwowani, smutni, zmartwieni i to są wszystkie uczucia, które daje wam diabeł, abyście popadli w pokusę; to jest moment WYBORU. Drogie dzieci, będzie ojciec przeciwko synowi, siostra przeciwko siostrze, mąż przeciwko żonie i wszystko to popadnie w rozpacz. Dokonajcie właściwego wyboru i tak bardzo się miłujcie. Jestem z tobą, aby cię pocieszyć.”  15 VII 17

Trevignano Romano 1 sierpnia 2017

„Moje dzieci, jestem tu wśród was, teraz moje przybycie to tylko oddech, bądźcie gotowi, pracujcie dla mnie, ogłaszajcie to światu. Moja matka dotykała ziemi przez wiele lat, prosząc o nawrócenie i miłość, teraz nie ma już czasu, aby przekonać kogokolwiek o prawdziwości orędzi. Zostaliście naznaczeni przeze mnie, ale jest to również czas szatana, który zrobi wszystko, aby mieć jak najwięcej dusz. Bracia, to jest czas ucisku i prześladowań z powodu Mojego Imienia, ale zamknijcie usta i bądźcie głusi, idźcie naprzód z miłością i modlitwą, nie słuchajcie tych, którzy mówią wam, że wszystko jest w porządku, bądźcie wrażliwi na to, co się dzieje wokół was; w tym słońcu kocham was i błogosławię w Imię Trójcy Przenajświętszej. Amen” Wasz Jezus

„Moi umiłowani, ile razy w modlitwie pytaliście mnie, czy mogę powstrzymać to wszystko zło, ale ja nie mogę, ponieważ pamiętajcie, że wszystkie demony są na ziemi, a całe to zło można unicestwić jedynie oczyszczeniem ognia i wody. Ponieważ ciągle pytacie mnie, kiedy to będzie? Kiedy nastąpi mój powrót? Mówię wam, wkrótce nadejdzie moje zejście na ziemię, ale poza (serdecznymi) uściskami będzie też dużo bólu. Bracia, musicie wierzyć tylko we Mnie i w Moje Imię, a aniołowie pokoju będą was chronić.” Wasz Jezus 7 XI 17

Orędzia na bieżąco umieszczane są na stronie: www.lareginadelrosario.com lub w języku polskim na fb/ Czasy Maryi

2# część wpisu z latami 2018 – 2020 tutaj.

6 myśli na temat “1# Objawienia w Trevignano Romano 2016 – (…)

    1. kochani opamiętajmy się uwierzmy kochajmy się na wzajem bo miłość to podstawa a wszystko zło będzie od nas oddalone z Bogiem

      Polubienie

  1. dziekuje Tobie Panie Jezu, ze ciagle od nowa wzywasz nas do nawrocenia i pokuty,i ze mowisz do nas oraz posylasz do nas Twoja Najswietsza Matke Maryje w Trevignano i tylu innych miejscach Objawien aby nas przygotowac na Twoje przyjscie. Amen

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s